Teslimat & İade

Teslimat Şartları

Ürün teslimatları için Kargo Firması kullanılmaktadır. Teslimat süresi İstanbul sınırları içinde 2 gün, diğer bölgelerde 3 gündür. 

Saat 16.00' dan sonra gelen siparişler bir sonraki iş günü alınmış olarak kabul edilir. Cuma günü 16.00'dan sonra gelen siparişler takip eden pazartesi günü alınmış olarak kabul edilir. Bayram, resmi tatil gibi tatil günlerinde verilen siparişler tatil bitimini takip eden ilk resmi çalışma günü alınmış kabul edilir.

Teslimatın gerçekleşebilmesi için gün içinde bulunduğunuz yerin adresini ve telefonunu vermeniz yararlı olacaktır. Verilen adreste bulunamayan müşterinin ürünü ilgili şubeye götürülür. Buradan 4 gün içinde alınmayan ürünler iade edilir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir hasar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Ürünlerin Garantisi

Tüm ürünlerimiz, satışı sağlanan markaların garantisi altındadır. Ve fatura tarihinden itibaren 1 yıldır. 

Sipariş İptali

Siparişinizin iptalini info@serisonumodasi.com e-mail adresine sipariş numaranız ile birlikte e-mail gönderebilirsiniz. Siparişiniz eğer kargoya verilmemiş ise iptal işleminiz gerçekleştirilecektir.

İade Şartları

Satın aldığınız ürünleri aşağıdaki iade şartlarına uyarak, teslim aldığınız tarihten itibaren 15 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz.

İade edeceğiniz ürün/ürünler problemli ise Müşteri Hizmetlerini arayarak veya info@serisonumodasi.com adresine mail atarak,  iade başvurusunda bulunabilirsiniz.

İade Şartlarımız;

  • İade işlemlerinde kargo ücreti Müşteriye aittir.
  • İadeler mutlaka orijinal kutu veya ambalajı ile yapılmalıdır.
  • Ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde, ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir.
  • İade edeceğiniz ürünün orijinal kutusu ve/veya ambalajı bozulmuş (kutu ve/veya ambalaja herhangi koli bandı ve çeşitli yapıştırmalar yapılmış) ve yeniden satılabilecek durumda olmayan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.
  • Ürünlerde ve/veya ambalajında aşağıdaki durumlar söz konusu ise iade alınmaz;
  • Herhangi bir leke, kir, çizik, bozulma, kırılma, yırtılma, kullanma ve hasar varsa,
  • Orijinal ambalajı kutu ve/veya kutu içersindeki destekleyici kutu, kutucuk, köpük ve hava kabarcıklı poşetler eksikse.
  • İade edeceğiniz ürünü, sizlere gönderdiğimiz fatura ile birlikte ve neden ürünü iade ettiğinizi anlatan bir dilekçe ile bizlere iade etmeniz gerekmektedir.
  • Ürünlerin iadeleri için ambalajlarının açılmamış, bozulmamış, kullanılmamış olması gerekmektedir.
  • İade edeceğiniz ürünü, size teslim edildiği andaki durumu ile geri vermeniz gerekir. Eğer ürünü kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı ödemekle yükümlüsünüz.

İade İşlemleri

İadeye gelen ürün İade Bölümümüz tarafından incelenir.

Yukarıdaki iade şartları yerine getirilmiş ise iade işlemi başlatılır. Bu işlem 15-21 iş  günü arasında değişmektedir.

İadeyi onayladığımızda sizlerle iletişime geçilecektir.

Siparişiniz kredi kartı ile yapıldı ise iade bedeli kredi kartınıza, siparişiniz havale ile yapıldı ise bilgilerini vereceğiniz banka hesabınıza gönderilecektir.